Investuojame pinigus - tarpusavio skolinimosi platformos (dalis 1)

Paskelbė milijonierius.lt 1 October 2018 | 0 Komentarai

Žymės: ,

Ko gero kiekvieno žmogaus svajonė - sulaukti finansinės nepriklausomybės kaip galima greičiau. Finansinė nepriklausomybė garantuoja, kad jūs galėsite užsiimt jums įdomia veikla, gal net nustoti dirbti. Tad kaip pasiekti finansinės nepriklausomybės arba kaip jos siekiu AŠ (žemiau aprašytas mano pasirinktas investavimo planas, tačiau Jūs turite patys rinktis jums priimtiną investavimo formą)?

Skaityti daugiau

Konkurentai - nauda vartotojui?

Paskelbė 9 July 2016 | 9 Komentarai

Žymės: , , , , ,

Visi piliečiai džiaugiasi, kuomet gauna paslaugą ar nusiperka tam tikrą produktą pigiau. Iki šių metų (2016), mažmeninės maisto produktų rinkoje buvo keli pagrindiniai žaidėjai, t.y., maxima, iki, rimi. Tačiau šiais metais rinkoje pagaliau atsidarė naujas tinklas - LIDL. Atėjus šiam maisto parduotuvių tinklui į Lietuvą, sulaukėme senųjų rinkos dalyvių "atsako" konkurencinėje kovoje. Kad ir kaip keista, LIDL tinklas (praėjus mėnesiui nuo atidarymo) vis dar sulaukia labai didelio vartotojų dėmesio, todėl senieji rinkos dalyviai ėmėsi kovos.

Skaityti daugiau

Maximos "failas" arba kas slepiasi pakuotėje

Paskelbė 4 May 2016 | 1 Komentarai

Žymės: , ,

Artėjant vasarai, tokių ir panašių situacijų kiekis tik didės. Deja, parduotuvės, panašu nelinkusios imtis rimtų žingsnių, spręsdamos tokias problemas.

Skaityti daugiau

Lietuviškas verslas

Paskelbė milijonierius 21 March 2016 | 1 Komentarai

Žymės: , ,

Marketingas ir akcijos vis dažniau apgaulingos. Kaip jūs manote, prekės gamintojas ar pardavėjas atsakingas už klaidingas akcijas?

Skaityti daugiau

Internetinio verslo saugumas ir verslo efektyvumas

Paskelbė milijonierius.lt 28 February 2016 | 0 Komentarai

Žymės: , ,

Populiarėjant elektroniniams verslams, susiduriame su augančiomis elektroninės prekybos apimtimis. Sukurti bei vystyti elektroninę parduotuvę galima investuojant mažas pinigų sumas, t.y., naudojant gatavas elektroninių parduotuvių sistemas. Tačiau tik retu atveju galutinės sistemos yra apsaugotos. Verslo proceso vietos, kurios turėtų sulaukti įvertinimo pažymėtos "todo".

Skaityti daugiau

Ar tai gera/bloga reklama

Paskelbė milijonierius 31 January 2016 | 1 Komentarai

Žymės:

Pastaruoju metu žiūrint TV matomos kelios pagrindinės reklamos - tai alkoholis, greitieji kreditai, bei medicininės priemonės. Tačiau kaip įmones veikia darbuotojai/automobiliai pažymėti įmonės logotipais?

Skaityti daugiau

Prekyba akcijomis, neveiksnus Lietuvos bankas, ir kitos investicijos

Paskelbė milijonierius 30 December 2015 | 1 Komentarai

Žymės: , ,

Dauguma jaunųjų investuotojų susiduria su prekyba akcijomis - pirmoji patirtis investuojant ir vadovaujantis savo intuicija. Šiuo metu bankų mokamos palūkanos yra artimos 0, tad žmonės stengiasi uždirbti daugiau nei bankų siūlomas uždarbis (palūkanos).

Skaityti daugiau

Parduotuvių kainos ir klaidos - Maxima

Paskelbė milijonierius 12 February 2015 | 10 Komentarai

Žymės: ,

Dažnas iš mūsų prieš pirkdamas prekę pagalvoja ar prekė kokybiška, ar neturėsiu problemų. Kuomet elektronikos prekėms galioja įvairios garantijos, maisto prekės yra riboto naudojimo, tad galimybė nusipirkti pasenusį maistą/maisto produktą išauga. Ne veltui žmonės sako, kad mišrainės plaunamos, šviežia gyva akvariumo žuvis pereina kelias stadijas kol tampa šviežiai kepta žuvimi.

Skaityti daugiau

Monika Šalčiūtė - reklamos auka ar galimybė užsidirbti apie ją rašantiems

Paskelbė milijonierius 20 January 2015 | 79 Komentarai

Žymės: ,

Prieš kelis metus Lietuvos padangėje atsirado Monika Šalčiūtė. Pilka mergaitė tapo dideliu magnetu: tiek televizijoje, tiek spaudoje.

Skaityti daugiau

Forumas vienas arba renkame pinigus

Paskelbė milijonierius 9 October 2014 | 73 Komentarai

Žymės: , ,

Dar vieni metai, kaip organizuojamas "Forum One" renginys. Renginys skirtas verslininkams, norintiems plėsti savo kontaktus, įgauti patirties, ir panašių dalykų. Tačiau šį kartą ne apie renginį, o kaip daroma reklama.

Skaityti daugiau