Ar tai gera/bloga reklama

Paskelbė milijonierius 31 January 2016 | 1 Komentarai

Žymės:

Pastaruoju metu žiūrint TV matomos kelios pagrindinės reklamos - tai alkoholis, greitieji kreditai, bei medicininės priemonės. Tačiau kaip įmones veikia darbuotojai/automobiliai pažymėti įmonės logotipais?

Pastaruoju metu dažni policijos reidai bei patenkantys girti bei greitį viršyjantis vairuotojai leidžia matyti, šiuolaikinės visuomenės bėdas - vairavimas išgėrus, taisyklių nesilaikymas. Spaudoje paskelbta informacija, kad Barclays darbuotojas (ne pirmą kartą) yra pagaunamas girtas. Papildomai, vairuotojas bando sukčiauti susikeisdamas vietomis su automobilio keleiviu. Ko gero galima tiesiogiai pasakyti - Barclays tai antireklama, nors kas ten žino,...

Analogiškų situacijų pasitaiko su Barboros automobiliais. Tarsi nutrūkę nuo grandinės, jie nepaiso kelių eismo taisyklių. Negi jums nerūpi kiti eismo dalyviai?

Ar tie patys Tele2 išdekoruoti automobiliai... šiuo atveju tai vabalas. Sunku pasakyt, tačiau užblokuoti 2 juostas, o po to per kelias ištisines persirikiuoti - kaip tai tikrai negražu.

Sunku toj Lietuvoj, tačiau ar tokie būdai prideda "karmos" taškų?

Parašykite komentarą

Komentarai

Šio puslapio kol kas niekas nepakomentavo.

Šio puslapio komentarų RSS | Visų komentarų RSS