Forumas vienas arba renkame pinigus

Paskelbė milijonierius 9 October 2014 | 72 Komentarai

Žymės: , ,

Dar vieni metai, kaip organizuojamas "Forum One" renginys. Renginys skirtas verslininkams, norintiems plėsti savo kontaktus, įgauti patirties, ir panašių dalykų. Tačiau šį kartą ne apie renginį, o kaip daroma reklama.

Kaip žinia, el. laiškai vis dar išlieka populiari ir efektingai veikianti marketingo forma. Šioje vietoje renginys turi kelis remėjus, tad nekeista kad iš jų galima sulaukti reklamos. Tačiau keista, kad pateikiama reklama yra nekorektiška ir apgaulinga. Kaip pvz. imkime renginio remėją banką ir jo puslapyje pateikiamą informaciją:

DNB dovanoja specialius bilietus visiems moksleiviams, studentams ir jauniems verslams – DNB student bilietą ir DNB start-up bilietą. Jie suteikia galimybę startuojantiems versle ir savarankiškame  gyvenime pagrindinėje dviejų dienų programoje dalyvauti už ypač patrauklias kainas.

Kiek suprantama, žodis dovanoti reiškia neatlygintinai duoti kažką. Tačiau, kaip vėliau paaiškėja "sūrio" niekas neduoda nemokamai. Keista, kad įmonės ir toliau pateikia informaciją, kuri neatitinka tikrovės.

Imant iš marketingo pusės arba ilgalaikio bendradarbiavimo perspektyvos pusės, tokia banko pateikiama reklama vargu ar suteiks papildomo pasitikėjimo banku. Ateityje pasirašant bet kokią sutartį vartotojas automatiškai pagalvos, ar dabar gaunama paslauga nėra tas gabalėlis "sūrio", kuris, kaip žinia, ateityje bus mokamas.

 

 

Parašykite komentarą

Komentarai

Šio puslapio kol kas niekas nepakomentavo.

Šio puslapio komentarų RSS | Visų komentarų RSS