Internetinis verslas

Paskelbė milijonierius.lt 1 June 2013 | 1 Komentarai

Žymės: , ,

Šiuo metu internete yra daug būdų kaip užsidirbti pinigus. Šį kart trumpai aptarsime ir pristatysime kelis pagrindinius šaltinius, kurie mūsų manymu gali padėti jums užsidirbti (mokama už reklamas):

  • Pirmoje vietoje google ir jų siūlomi adsense produktai. Integruoti google banerius lengva, platus dydžių pasirinkimų variantas, aiški kainodara. Viskas ko reikia - užsiregistruoti google sistemoje ir pirmyn.
  • Antroje vietoje - lietuviškas produktas - adclick.lt. Šis produktas bei reklamų apsikeitimo būdas geras būtent tuo, jog jis lietuviškas. Gauti bei užduoti klausimą yra lengviau, o taip pat didesnė tikimybė gauti atsakymą į jį. Uždarbis už reklamos parodymus panašus kaip ir google.
  • Trečioje vietoje - reklama, kuomet atliekami bannerių mainai tarp 2 puslapių. Tokia reklama gera tuo, kad iš karto galite sutarti sąlygas, t.y. kuomet nebelieka "žmogaus viduryje" tarp reklamos užsakovo ir reklamos atvaizduotojo, galimybės gauti didesnį pelną išauga. Taip pat reklamos užsakovas turi mažiau mokėti už reklamą, kadangi tarpininkas nepasiima savo procento.
  • Yra daug kitų variantų, kaip affiliate networks ir panašūs būdai, visgi pirmieji trys yra saugiausi.

 Šiam reklamos išbandymui, buvo nupirktos kelios veikiančios interneto svetainės ir bandysime žiūrėti, per kiek laiko pavyks atgauti investuotus/išleistus pinigus puslapių pirkimui.

Klausimas: kodėl pirkti kažką pagaminto, o ne naujo?

Pirkti gatavą produktą kuris neneša pelno apsimoka tikintis jį "parduoti" žmonėms(parduoti - pritraukti bei sudominti vartotojus, bet ne tiesiogiai parduoti). Šiuo atveju internetinis puslapis ir grąža iš jo priklauso nuo to kiek vartotojų apsilankys puslapyje, kiek kartų paspaus reklaminę nuorodą. Kitaip sakant - populiarumas atsiperka.

Klausimas: ar verta reklamuoti ir kur?

Atsakymo nėra ir negausite, nes jei jis būtų, žmonės vedami bandos instinkto nueitų ta pačia linkme. Tas pats galioja ir ateitis spėjimams ir prognozėms (jei visi žinotų ir naudotų tą patį spėjimo modelį, niekas nieko neišloštų).

Klausimas: ar verta prasidėti su internetu ir pinigais iš jo?

Atsakymo nėra, tačiau eksperimentas parodys, kiek laiko reikia investuoti, ir kokių pajamų galima sulaukti.

 

Parašykite komentarą

Komentarai

Šio puslapio kol kas niekas nepakomentavo.

Šio puslapio komentarų RSS | Visų komentarų RSS