Parduotuvių kainos ir klaidos - Maxima

Paskelbė milijonierius 12 February 2015 | 10 Komentarai

Žymės: ,

Dažnas iš mūsų prieš pirkdamas prekę pagalvoja ar prekė kokybiška, ar neturėsiu problemų. Kuomet elektronikos prekėms galioja įvairios garantijos, maisto prekės yra riboto naudojimo, tad galimybė nusipirkti pasenusį maistą/maisto produktą išauga. Ne veltui žmonės sako, kad mišrainės plaunamos, šviežia gyva akvariumo žuvis pereina kelias stadijas kol tampa šviežiai kepta žuvimi.

Verslininkai, siekdami žmonių palankumo daro akcijas - o kaip gi be jų. Vartotojai viliojami prekėmis, kurios nėra tokios svarbio, bet juk akcija, todėl reikia nusipirkti. Rečiau, tačiau pasitaiko atvejai, kuomet parduotuvėse kainos vitrinose ir kasos čekyje neatitinka tikrovės, t.y. ta pati prekė atėjus iki kasos pabrangsta. Sunku pasakyt kas kaltas šioje vietoje. Visgi atėjus į parduotuvę ir šnekant su pardavėjais jie kaltę neigia, o prekystaliuose esančios prekės klaidingomis kainomis ir toliau pardavinėjamos (nesunku paskaičiuoti, kad nuo kiekvienos pakuotės vidutiniškai 1 euras keliauja kažkam į kišenę apgaulės būdu).

maxima-kalakutasmaxima-kalakutas2

Kadaise MAXIMA savo kaltę išpirkdavo pirkėjui duodami 5lt. Šiuo atveju parduotuvėje nurodžius klaidą, personalas jos nepripažino, ir aišku tai buvo įvardinta kaip pirkėjo neapdairumas (klaida buvo pastebėta ne prie kasos). Net ir apsauginis, kuris nieko nežinojo apie situaciją buvo labai "draugiškai" nusiteikęs išmest iš parduotuvės žmogų, kuris jam netiesiogiai moka atlyginimą.

Tiksliau, kalakutiena kaip ir kitas maistas brangsta akyse: nuo 2.89e/kg iki 4.34e/kg,

 

Sakoma, nesvarbu kaip apie tave kalba, svarbu tavo vardas skamba.  Šioje vietoje kyla vienintelis žmogiškumo ir moralės klausimas - ar tokios klaidos MAXIMA naudingos? O gal čia kaltas Euro įvedimas?

 

Tad kitą kartą, pirkdami prekes praleiskite minutę prie kasos, nepatingėkite patikrinti kainų, nes euras prie euro - ir jūsų milijonas.

O juk už tą eurą TELE LOTO buvo galima nusipirkti....

 

Įdomumo dėlei, informacija apie straipsnį buvo pateikta MAXIMA klientų aptarnavimo skyriui. Vartotojai gavo informaciją (šis straipsnis atidarytas kelis kartus). Laukiam kaip susidoros MAXIMA klientų skyrius su pateikta informacija (jei pateiks kokį nors atsakymą iš viso).

Parašykite komentarą

Komentarai

Šio puslapio kol kas niekas nepakomentavo.

Šio puslapio komentarų RSS | Visų komentarų RSS