Reklama, jos paruošimas bei pateikimas

Paskelbė milijonierius 8 October 2014 | 2 Komentarai

Žymės: , ,

Ko gero kiekvienas rytas prasideda pasitikrinus savo el.pašto dėžutėje naujus gautus laiškus. Ne paslaptis į jas sulaukiame naudingos informacijos, tačiau pasitaiko ir informacijos kuri nėra naudinga.

Šį ryta aptikau reklamą iš vieno tinklo operatorių (tekstas redaguotas pakeičiant operatoriaus pavadinimą į x-operatoriuje):

Sveiki,

Susipažinkime. Nuo šiol esu Jūsų ambasadorius/-ė "x-operatoriuje" Nerijus. Stengsiuosi būti patikimas Jūsų verslo patarėjas ir pagalbininkas, į kurį galite kreiptis visais klausimais. Galbūt jų turite jau dabar?

Rūpinsiuos Jumis labiau kiekvieną dieną. Reguliariai peržiūrėsiu Jūsų įmonės paslaugų naudojimosi istoriją ir aptarsiu, ką ir kaip galite pagerinti ar atnaujinti. Tikrai nebandysiu Jūsų kantrybės miglotais pasiūlymais.

Aiškiai ir paprastai pateiksiu Jums visą naudingą informaciją. Šį kartą prisegu trumpą mūsų paslaugų aprašymą. Užtruksite tik kelias minutes sužinoti, kuo galime būti naudingi. Jei norėsite sužinoti daugiau, pasitarti ar paklausti, iš karto susisiekite su manimi. 

Patarsiu ir padėsiu Jums, kai tik prireiks. Man įdomūs visi Jūsų klausimai. Norite sužinoti, kur mieste skaniausia kava, o gal prireikė bėgimo batelių? Iš karto skambinkite ar rašykite. :)

Esu pasiruošęs kibti į darbus. 

x-operatorius, kontaktai.

 

Taigi keletas pastabų. Nežinau kas atsakingas už laiško generavimą, tačiau laišką pasirašo Nerijus. Kaip žinia tai vyriškas vardas, tad įdomu kaip laiško dalis Jūsų ambasadorius/-ė turėtų būti suprantama. Vargu ar Nerijus norėtų būti ambasadore, bet palikime šį klausimą x-operatoriui spręsti.

Po neapsisprendimo periodo Nerijus apsisprendžia - jis bus patarėjas, bet juk mes norime patarėjos. Vienu žodžiu - jei rašote laišką/generuojate jį, darykite tai atsakingai.

Visgi smagiausia dalis pateikiama laiško paskutinėse eilutėse: "Patarsiu ir padėsiu Jums, kai tik prireiks" ar " įdomūs visi Jūsų klausimai".

Taigi turiu keletą klausimų: ieškau naujo darbuotojo vadybininko ir visų galų meistro, prašau padėkite. Taip pat, ieškau laisvo elgesio merginos bernvakariui. Tokių klausimų tikrai žmonės turi, tik ar Nerijus bus kompetentingas į juos atsakyti.

 

 

Tad pabaigai visiems reklamos siuntėjams - paprašykite savo darbuotojų (IT, ar tų pačių vadybininkų) siųsti ne tokius dviprasmiškus laiškus, nes tikrai jie "keisti".

Ir pabaigai - sėkmės ponia/ponai Nerijau. 

Parašykite komentarą

Komentarai

Šio puslapio kol kas niekas nepakomentavo.

Šio puslapio komentarų RSS | Visų komentarų RSS