Reklama kitu kampu

Paskelbė milijonierius.lt 17 August 2013 | 1 Komentarai

Žymės: , ,

Pastaruoju metu buvo keletas skandalų, kuriuose buvo paminėtas Vilniaus meras Zuokas. Pastarasis - "vilnius veža" taksi. Nereikia užmiršti ir kitų projektų, kurie nelabai pavykę:

  • viešojo transporto sistema su e-bilietu (dar ir dabar prisijungus prie sistemos negalima matyt išrašo),
  • darželių eilių sudarymo programa,
  • oranžiniai dviračiai
  • kiti

Ne per seniausiai, Vilniaus meras nėrė į Neries upę. Juokinga, tačiau ir graudu, kad meras tokiais būdais siekia pasikelti savo reitingus. Nebent ateinančiuose mero rinkimuose ir žuvys galės balsuoti.
Grįžtant prie reklamos - labai geras pavyzdys, kaip tikri politikai įsiklauso į žmones yra Norvegijos ministras pirmininkas. Norėdamas išgirsti ką žmonės mano apie padėtį Norvegijoje, jis sėdo už taksi vairo ir kelionės metu su keleiviais aptardavo rūpimus klausimus (video žemiau)

Norvegijos ministras pirmininkas

Aišku, visuomet lengviau duoti patarimus, tačiau šiuo atveju norėčiau pasiūlyti merui, pabandyti ryte atvažiuoti į stoties rajoną ir nusigaut į kitą miesto galą pvz. santariškes.
Įdomu, kiek žmonių patenkinti nauja transporto sistema, ar reikėjo panaikinti įlipima pro priekines duris, darželių trūkumas, ir dar daug daug kitų klausimų (vilnius veža, air lituanica).

p.s. Mere, kokia ten situacija su kiemsargiais? Anksčiau buvo juokaujama, kad studentai dirba už maistą. Dabar panašu, kad žmonės dirba, kad kvėpuotų.

 

Parašykite komentarą

Komentarai

Šio puslapio kol kas niekas nepakomentavo.

Šio puslapio komentarų RSS | Visų komentarų RSS